logoen
  • آخرین عناوین
  • پربیننده ترین عناوین
در راس.تای سخنان حیدر مصلحی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی كه برای مقابله با گسترش مسیحیت در كشور دست به دامان حوزه های علمیه شده بود ، یك آخوند حكومتی ادعا كرد كه مسیحیت تبشیری از مخوف ترین سازمان های اطلاعاتی و امنیتی دنیاست !

به گزارش آژانس خبری مسیحیان ایران « محبت نیوز»، خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران به نقل از یک آخوند حكومتی که به گفته این خبرگزاری از وی بعنوان استاد برجسته و پژوهشگر فرق شناسی نام برده است؛ وی در ارتباط با فعالیت‌های بشارتی مسیحیان در ایران در اظهاراتی عجیب مدعی شد که: « مسیحیت تبشیری از مخوف‌ترین سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی دنیا است ! »

آخوند محسن علیزاده در همایشی با عنوان «فرقه‌های نوظهور» که در شهر ورامین از شهرستان های جنوب تهران برگزار شد اظهار داشت:« نباید اجازه داد برخی از فرقه‌های دروغین به نام عرفان، فقه اسلامی را زیر سئوال ببرند.» وی در ادامه اظهارات خود گفت: «به جوانان می‌گویند خدا در اسلام قهار است، ترسناک است اما در مسیحیت "محبت" است. همچنین واعظین مسیحی پاسخ سئوالات شرعی و شبهات موجود در اذهان جوانان مسلمان را به نفع خود ارائه می‌دهند و به جذب این جوانان می‌پردازند.»

این آخوند متوهم بعد از هشدار جدی در مورد عرفان‌های کاذب پیشنهاد داد یک کرسی در دانشگاه برای بررسی عرفان‌های کاذب راه‌اندازی کنند تا اسلام واقعی را بشناسانیم و جوانان بدانند اسلام یک برنامه عظیم تدافعی تهاجمی در زندگی است.

البته ایشان عنوان نكرده اند كه در طول بیش از سه دهه كه از عمر حكومت جمهوری اسلامی می گذرد مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی تا كنون در حال معرفی و نشان دادن چه اسلامی بوده اند كه از این پس می خواهند اسلام واقعی را به خصوص به جوانان بشناسانند !

حال اینکه این به اصطلاح پژوهشگر سرشناس با چه استدلالی پی به ارتباط سازمان های مخوف اطلاعاتی دنیا با مسیحیت تبشیری برده مشخص نیست اما به طور مشخص ترس و ناتوانی جمهوری اسلامی از مقابله با گسترش مسیحیت در میان جوانان ایرانی حکومت را مجبور به یاوه گویی و چرندپراکنی های غیرمنطقی کرده است.

پیش از این نیز حیدر مصلحی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی در گردهمایی که در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه برگزار شد ه بود، برای مقابله با گسترش مسیحیت و كلیساهای خانگی در كشور خبر از یك سری اقدامات جدید را داد. وی در گفته هایش دست به دامان حوزه های علمیه شده بود و خطاب به حوزویان گفت که باید وارد این عرصه شوند و جوانان را به راه راست هدایت کنند!

بنظر می رسد گفته های آخوند محسن علیزاده و ادعای ایشان در خصوص مسیحیت تبشیری و تشبیه آن به سازمانهای مخوف اطلاعاتی در راستای توصیه های مصلحی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی بیان شده تا از این پس مقامات قضایی به راحتی بتوانند با این عناوین و پرونده سازی اتهام امنیتی را به بازداشت شدگان مسیحی وارد كنند .

پیش از این رسانه های وابسته به حكومت ضمن هشدار نسبت به گسترش مسیحیت در ایران در اقدامی همسو و در جهت تخریب چهره كلیسای ایران و مسیحیت اقدام به انتشار برخی مطالب كذب نموده و نوشته اند ، كه نهادهای فرهنگی و تبلیغی کشور نیاز به یک برنامه ریزی منسجم برای مواجهه با جریان های مذکور به ویژه مقابله با فشار تبلیغی مسیحیت را دارند .

1 نظر فرستاده شده

مهرداد
با درود  واقعا چقدر خداوند محبت و دوستی و عشق برای این از خدا بیخبران وحشتناک است زیرا با اعتقاد و پی بردن به ماهیت خداوند دروغگویان اسلام ناب نمیتوانند به حکومت ضدبشری خویش ادامه دهند دیگر نمیشود برای بدست اوردن موقعیتهای اجتماعی جوانان را به مساجد و بسیج کشاند البته ایشان فراموش کرده اند که در کهریزک و اوین اسلام حقیقی را بجوانان شناسانده اند خیل شهدای راه ازادی ملت ایران طی این سی و دوسال خود شاهدی بر این مدعاست.بشارت مژده نجات مسیح برای کور باطنان اسلامی وحشت اور است.
جمعه, 23 دی 1390
  • گزارش استفادۀ نابجا
  • +3
  • مخالف
  • موافق

نظر خود را بنویسید

این مطلب قفل شده است. شما نمی توانید از این به بعد نظری برای آن اضافه کنید.

busy

Donate

مریم نقاش زرگران - زندان اوین

.

ابراهیم فیروزی - زندان رجایی شهر

.

کشیش سعید عابدینی -زندان رجایی شهر

.

بازداشت نوكیشان مسیحی - شیراز

.

کشیش فرشید فتحی- زندان رجایی شهر

.

شكنجه یك نوكیش مسیحی توسط ماموران اطلاعات

.

مطالعه

.
.
Iranians-in_the-Bible
.

ارسال خبرنامه

newsletter
ایمان ماآرمان مادیدار با مسیحچگونه مسیحی شوم؟تماس با ماكمك به سایتدریافت کتاب مقدس